Asterix - Het Geheim van de Toverdrank Tickets kopen

Asterix - Het Geheim van de Toverdrank

/

Maandag 18-02-2019 14:15

  • HerkomstFrankrijk, 2018
  • RegieAlexandre Astier
  • MetMet de stemmen van: Dylan Haegens, Bas Keijzer, Huub Dikstaal, Marit Brugman, Rick Vermeulen
  • Datum / tijdMaandag 18-02-2019 14:15
  • Duur84 minuten
  • Pauzeja
  • TrailerBekijk trailer
Tickets kopen

Asterix - Het Geheim van de Toverdrank Druïde Panoramix is kampioen in het acrobatisch snijden van maretak uit de eiken rondom het dorp van de onverzettelijke Galliërs. Geheel tegen zijn gewoonte in maakt hij daarbij toch een gemene val en dat zet hem aan het denken: wat zou er gebeuren als hij plots niet meer in staat zou zijn om zijn toverdrank te maken? Samen met Asterix en Obelix trekt hij het Gallische rijk in, op zoek naar een getalenteerde en betrouwbare Galliër aan wie hij het geheim van de toverdrank kan toevertrouwen. Panoramix’ rivaal Sulfurix is echter vastberaden om het geheim te ontrafelen en probeert samen met de Romeinen het plan van de Galliërs te dwarsbomen ...

Ruim een halve eeuw na hun eerste verschijning zijn Asterix en Obelix nog altijd even energiek. Met bijna drie miljoen bezoekers werd ‘Asterix - De Romeinse Lusthof’ een van de grootste bioscoopsuccessen van 2014. Voor regisseurs Alexandre Astier en Louis Clichy reden genoeg voor een nieuwe Asterix-film. Dankzij de verzorgde animatie gaan moderne digitale technieken hand in hand met de ouderwetse stripstijl.

Deze film is ook te zien op: