Tulip Fever
Tulip Fever Tickets kopen

Agenda

Donderdag 19 Okt 2017
20:30 The Net
Vrijdag 20 Okt 2017
13:00 Tulip Fever
13:30 The Beguiled
15:30 Casper en Emma: de bergen in
15:45 Du Forsvinder
18:45 Du Forsvinder
19:00 Tulip Fever
21:15 The Net
21:30 The Beguiled
Zaterdag 21 Okt 2017
13:00 Tulipani
13:15 Casper en Emma: de bergen in
15:45 Du Forsvinder
16:00 Tulip Fever
18:45 Viceroy's House
19:00 The Net
21:15 Tulipani
21:30 Maudie
Zondag 22 Okt 2017
10:30 Masha en de Beer: naar de bioscoop
11:00 Tulip Fever
13:00 Viceroy's House
13:30 Tulipani
15:45 The Net
16:00 The Beguiled
20:00 Du Forsvinder
20:30 Tulipani
Maandag 23 Okt 2017
10:00 CINEKID FESTIVAL: De Geheime Club van Soepstad (8+) (special)
10:15 CINEKID FESTIVAL: Ted Sieger's Molly Monster (4+) (special)
12:00 CINEKID FESTIVAL: The Invisible Boy (10+) (special)
12:15 CINEKID FESTIVAL: De kleine grijze tractor en de dansende geit (5+) (special)
13:45 CINEKID FESTIVAL: Ted Sieger's Molly Monster (4+) (special)
14:15 CINEKID FESTIVAL: Paw: de reddingshond (8+) (special)
20:00 The Net
20:30 The Beguiled
Dinsdag 24 Okt 2017
10:00 CINEKID FESTIVAL: The Invisible Boy (10+) (special)
10:15 CINEKID FESTIVAL: De kleine grijze tractor en de dansende geit (5+) (special)
11:45 CINEKID FESTIVAL: Ted Sieger's Molly Monster (4+) (special)
12:15 CINEKID FESTIVAL: Paw: de reddingshond (8+) (special)
13:30 CINEKID FESTIVAL: De kleine grijze tractor en de dansende geit (5+) (special)
14:00 CINEKID FESTIVAL: De Geheime Club van Soepstad (8+) (special)
20:00 Du Forsvinder
20:30 Sneak preview 24 oktober 2017
Woensdag 25 Okt 2017
10:00 CINEKID FESTIVAL: De kleine grijze tractor en de dansende geit (5+) (special)
10:15 CINEKID FESTIVAL: De Geheime Club van Soepstad (8+) (special)
12:00 CINEKID FESTIVAL: Ted Sieger's Molly Monster (4+) (special)
12:15 CINEKID FESTIVAL: Paw: de reddingshond (8+) (special)
13:30 CINEKID FESTIVAL: Ted Sieger's Molly Monster (4+) (special)
14:00 CINEKID FESTIVAL: De kleine grijze tractor en de dansende geit (5+) (special)
20:00 Maudie
20:30 Viceroy's House
Donderdag 26 Okt 2017
16:00 Casper en Emma: de bergen in
16:15 Tulip Fever
20:00 Manifesto
20:30 Walk with Me
Vrijdag 27 Okt 2017
13:00 Casper en Emma: de bergen in
13:15 Walk with Me
15:15 Masha en de Beer: naar de bioscoop
15:45 Tulipani
18:45 Manifesto
19:00 White Sun
21:15 Du Forsvinder
21:30 Walk with Me
Zaterdag 28 Okt 2017
13:00 Tulip Fever
13:30 Manifesto
15:30 Casper en Emma: de bergen in
15:45 Du Forsvinder
18:45 Tulipani
19:00 Manifesto
21:15 Tulip Fever
21:30 White Sun
Zondag 29 Okt 2017
13:00 White Sun
13:15 Walk with Me
15:15 Masha en de Beer: naar de bioscoop
15:45 Tulip Fever
20:00 Tulipani
20:30 White Sun
Maandag 30 Okt 2017
20:00 Manifesto
20:30 Walk with Me
Dinsdag 31 Okt 2017
20:00 Du Forsvinder
20:30 Sneak preview 31 oktober 2017