Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap Tickets kopen

Agenda

Woensdag 11 Dec 2019
14:30 The Invisible Life of Euridice Gusmao
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
18:30 Amazing Grace
19:10 The Irishman
20:20 Parasite
Donderdag 12 Dec 2019
15:15 Parasite
15:45 The Invisible Life of Euridice Gusmao
18:30 The Two Popes
18:50 Echo
20:35 Judy
21:15 Hors normes
Vrijdag 13 Dec 2019
12:15 The Invisible Life of Euridice Gusmao
12:30 J'ai perdu mon corps
14:15 Amazing Grace
15:10 The Two Popes
16:05 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
17:45 Echo
18:30 Marriage Story
19:30 The Irishman
21:25 Hors normes
Zaterdag 14 Dec 2019
12:15 The Two Popes
12:30 The Farewell
14:35 King of the Cruise
15:00 Judy
16:15 Spookuil
17:20 Parasite
18:30 Kapsalon Romy
20:10 Hors normes
20:25 Marriage Story
Zondag 15 Dec 2019
12:30 Judy
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
14:50 Hors normes
15:10 Echo
15:30 Filmhuis Bussum in de Krachtcentrale: Goodfellas (special)
16:55 King of the Cruise
17:05 The Two Popes
18:30 The Invisible Life of Euridice Gusmao
20:00 Parasite
21:25 J'ai perdu mon corps
Maandag 16 Dec 2019
19:00 King of the Cruise
19:45 Hors normes (special)
20:55 J'ai perdu mon corps
Dinsdag 17 Dec 2019
14:00 Marriage Story
14:30 Hors normes
18:15 Hors normes
18:45 The Two Popes
20:30 Sneak preview 17 december 2019
21:30 Echo
Woensdag 18 Dec 2019
14:30 Judy
15:00 Spookuil
18:30 Parasite
19:00 Kapsalon Romy
20:55 The Farewell
Donderdag 19 Dec 2019
15:15 The Two Popes
15:45 King of the Cruise
17:25 The Invisible Life of Euridice Gusmao
18:30 Hors normes
20:20 It Must Be Heaven
20:45 Marriage Story
Vrijdag 20 Dec 2019
12:15 The Two Popes
12:30 The Invisible Life of Euridice Gusmao
15:00 Hors normes
15:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
17:30 It Must Be Heaven
18:30 Judy
19:30 Deerskin
20:50 Parasite
21:10 King of the Cruise
Zaterdag 21 Dec 2019
12:15 Marriage Story
12:30 It Must Be Heaven
14:30 Dag van de Korte Film: kinderprogramma (special)
15:10 The Two Popes
15:40 Deerskin
17:20 Echo
17:55 Parasite
19:15 Dag van de Korte Film: compilatieprogramma (special)
20:45 Hors normes
21:05 J'ai perdu mon corps
Zondag 22 Dec 2019
10:00 De Grote Boze Vos
10:15 The Two Popes
12:00 The Invisible Life of Euridice Gusmao
13:00 The Irishman
14:55 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
17:05 Judy
17:20 Kapsalon Romy
19:15 Dutch Angle + Apocalypse Now: Final Cut
19:25 Hors normes
21:40 Deerskin
Maandag 23 Dec 2019
14:30 Hors normes
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
18:15 The Two Popes
18:45 Downton Abbey
21:00 Hors normes
21:25 Deerskin
Dinsdag 24 Dec 2019
10:30 The Two Popes
11:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:40 Marriage Story
13:15 De Grote Boze Vos
Donderdag 26 Dec 2019
11:45 The Irishman
12:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
14:30 Parasite
15:50 Kapsalon Romy
Vrijdag 27 Dec 2019
10:00 De Grote Boze Vos
10:30 The Two Popes
12:00 Spookuil
13:15 Hors normes
14:15 It Must Be Heaven
15:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
16:15 Deerskin
17:35 Judy
17:55 Amazing Grace
19:45 Dutch Angle + Apocalypse Now: Final Cut
19:55 Parasite
Zaterdag 28 Dec 2019
12:15 Downton Abbey
12:30 Spookuil
14:45 Kapsalon Romy
14:55 Marriage Story
16:40 Deerskin
17:50 The Invisible Life of Euridice Gusmao
18:20 J'ai perdu mon corps
20:05 The Irishman
20:45 Hors normes
Zondag 29 Dec 2019
11:00 The Two Popes
11:30 De Grote Boze Vos
13:30 It Must Be Heaven
13:45 Hors normes
15:30 Apocalypse Now: Final Cut
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
18:20 Parasite
19:30 The Invisible Life of Euridice Gusmao
21:20 Judy
Maandag 30 Dec 2019
13:00 Hors normes
13:30 Spookuil
14:00 Workshop maak je eigen filmposter (special)
15:15 Judy
15:45 De Grote Boze Vos
18:30 Judy
19:00 J'ai perdu mon corps
20:50 Parasite
21:05 It Must Be Heaven
Dinsdag 31 Dec 2019
12:15 The Irishman
12:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
14:50 The Invisible Life of Euridice Gusmao
Woensdag 01 Jan 2020
14:30 Apocalypse Now: Final Cut
15:00 Hors normes
18:30 J'ai perdu mon corps
19:30 Judy
20:15 It Must Be Heaven
Donderdag 02 Jan 2020
10:30 Workshop maak je eigen animatie-film (special)
13:00 Workshop maak je eigen animatie-film (special)
15:15 Downton Abbey
15:30 Workshop maak je eigen animatie-film (special)
15:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
17:50 It Must Be Heaven
18:30 La Belle Époque
19:50 Bulbul Can Sing
20:50 Jojo Rabbit
21:50 Deerskin
Vrijdag 03 Jan 2020
08:45 Pyjama-ontbijt met De Grote Boze Vos (special)
09:15 Pyjama-ontbijt met Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (special)
11:15 It Must Be Heaven
12:05 Amazing Grace
13:15 Deerskin
13:55 Jojo Rabbit
14:55 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
16:05 La Belle Époque
16:35 Bulbul Can Sing
18:35 Hors normes
18:50 Kapsalon Romy
20:45 Parasite
20:55 Jojo Rabbit
Zaterdag 04 Jan 2020
12:15 Hors normes
12:30 De Grote Boze Vos
14:30 Bulbul Can Sing
14:45 Jojo Rabbit
16:30 Downton Abbey
16:55 La Belle Époque
19:10 Amazing Grace
19:20 Jojo Rabbit
21:00 Parasite
21:30 Judy
Zondag 05 Jan 2020
12:15 Judy
12:45 Parasite
14:35 Kapsalon Romy
15:35 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap
16:30 Hors normes
17:40 Downton Abbey
18:45 La Belle Époque
20:25 Bulbul Can Sing
21:05 Jojo Rabbit
Woensdag 08 Jan 2020
14:30 Elvis: That’s the Way It Is
20:40 Elvis: That’s the Way It Is