Atlantique
Atlantique Tickets kopen

Programma

Dinsdag 25 Feb 2020
18:20 Les Misérables
18:50 Atlantique
20:30 Sneak preview 25 februari 2020
20:55 A White, White Day
Woensdag 26 Feb 2020
14:30 Little Women
15:00 Minuscule 2, het tropische avontuur
18:50 1917
19:20 Atlantique
21:10 Les Misérables
21:30 A White, White Day
Donderdag 27 Feb 2020
15:00 For Sama
15:30 De beentjes van Sint-Hildegard
17:05 Emma
17:35 Beanpole
19:50 Mind My Mind
20:25 The Lighthouse
20:45 System Crasher
Vrijdag 28 Feb 2020
12:00 Little Women
12:30 Hors normes
14:45 Beanpole
14:55 Parasite
17:35 For Sama
17:50 Mind My Mind
18:45 System Crasher
19:40 Les Misérables
21:05 Emma
21:50 The Lighthouse
Zaterdag 29 Feb 2020
12:15 1917
12:45 De beentjes van Sint-Hildegard
14:35 Emma
14:50 Jacob, Mimmi en de pratende honden
16:40 System Crasher
17:20 Parasite (zwart-wit) (special)
19:00 Les Misérables
20:10 Mind My Mind
21:05 De beentjes van Sint-Hildegard
21:20 The Lighthouse
Zondag 01 Mrt 2020
10:30 Little Women
11:00 Filmhuis Bussum in De Groene Afslag: For Sama (special)
11:00 Minuscule 2, het tropische avontuur
13:10 A Hidden Life
13:25 System Crasher
15:45 Emma
16:40 1917
18:30 The Lighthouse
19:00 Mind My Mind
19:55 Beanpole
20:40 Little Women
Maandag 02 Mrt 2020
18:30 System Crasher
20:00 Emma (special)
20:50 The Lighthouse
Dinsdag 03 Mrt 2020
14:00 Parasite
14:30 Emma
18:45 Sons of Denmark
20:30 Sneak Preview 3 maart 2020
21:10 The Lighthouse
Woensdag 04 Mrt 2020
14:30 Hors normes
15:00 Jacob, Mimmi en de pratende honden
18:30 Emma
19:00 Les Misérables
21:15 For Sama
21:30 The Lighthouse
Donderdag 05 Mrt 2020
15:00 Emma
15:30 For Sama
17:35 Sibel
17:50 Mijn Rembrandt
19:30 The Lighthouse
20:15 Parasite
21:40 System Crasher
Vrijdag 06 Mrt 2020
12:30 Arts in Cinema: Leonardo - The Works (special)
13:00 Emma
14:35 Mijn Rembrandt
15:45 Mrs Lowry and Son
16:35 Sibel
17:40 System Crasher
18:35 Les Misérables
20:00 Mind My Mind
20:45 Drama Girl
20:55 Parasite (zwart-wit) (special)
Zaterdag 07 Mrt 2020
12:15 Hors normes
12:45 De beentjes van Sint-Hildegard
14:30 System Crasher
14:50 Mrs Lowry and Son
16:45 Beanpole
16:50 De beentjes van Sint-Hildegard
19:00 Emma
19:50 Drama Girl
21:40 1917
21:55 The Lighthouse
Zondag 08 Mrt 2020
09:15 Ontbijtfilm: Emma (special)
10:45 Arts in Cinema: Leonardo - The Works (special)
12:50 Sibel
13:05 Mijn Rembrandt
14:50 Spike en de Magische Steen
15:05 Internationale Vrouwendag: Woman (special)
16:50 Mrs Lowry and Son
17:15 For Sama
18:45 Les Misérables
19:20 System Crasher
20:55 Drama Girl
21:35 Hors normes
Maandag 09 Mrt 2020
14:00 Little Women
18:30 De beentjes van Sint-Hildegard
19:00 Sibel
20:50 Emma
21:05 The Lighthouse
Dinsdag 10 Mrt 2020
18:30 Mijn Rembrandt
19:00 Emma
20:30 Sneak Preview 10 maart 2020
21:45 1917
Woensdag 11 Mrt 2020
14:30 Emma
15:00 Spike en de Magische Steen
18:15 Parasite
18:45 Les Misérables
20:55 Arts in Cinema: Leonardo - The Works (special)
21:10 For Sama
Donderdag 12 Mrt 2020
15:00 De beentjes van Sint-Hildegard
15:30 1917
17:05 Mrs Lowry and Son
17:50 Mijn Rembrandt
19:00 Hope Gap
19:50 Sibel
21:05 The Wild Goose Lake
21:50 Drama Girl
Vrijdag 13 Mrt 2020
12:15 Emma
12:45 The Great Composers: In Search of Mozart (special)
15:00 System Crasher
15:40 Parasite (zwart-wit) (special)
17:20 Hope Gap
18:30 Sibel
19:25 Hors normes
20:30 Do The Right Thing (special)
21:40 The Wild Goose Lake
Zaterdag 14 Mrt 2020
12:30 Mijn Rembrandt
13:00 Spike en de Magische Steen
14:30 Hope Gap
15:00 Sibel
16:35 De beentjes van Sint-Hildegard
17:00 The Lighthouse
18:40 Les Misérables
19:10 The Wild Goose Lake
20:50 Hors normes
21:25 Drama Girl
Zondag 15 Mrt 2020
12:00 Parasite
12:30 The Great Composers: In Search of Mozart (special)
14:50 Mijn Rembrandt
15:25 Mrs Lowry and Son
16:50 De beentjes van Sint-Hildegard
17:20 Les Misérables
19:05 Hope Gap
19:30 The Lighthouse
21:10 System Crasher
21:40 Sibel
Maandag 16 Mrt 2020
18:30 Hope Gap
19:00 Mijn Rembrandt
20:45 De slag om het vrouwenhart (special)
21:00 The Wild Goose Lake
Dinsdag 17 Mrt 2020
18:30 Mrs Lowry and Son
19:00 Arts in Cinema: Leonardo - The Works (special)
20:30 Sneak Preview 17 maart 2020
21:05 The Lighthouse
Woensdag 18 Mrt 2020
14:30 De beentjes van Sint-Hildegard
15:00 Minuscule 2, het tropische avontuur
18:20 Little Women
18:50 The Lighthouse
21:00 Do The Right Thing (special)
21:15 System Crasher
Donderdag 19 Mrt 2020
15:00 Hope Gap
15:30 Mijn Rembrandt
17:05 1917
17:30 The Kingmaker, Imelda Marcos
19:25 Ema
19:40 Mrs Lowry and Son
21:30 La Vérité
21:45 Farewell Paradise
Vrijdag 20 Mrt 2020
12:15 La Vérité
12:45 The Great Composers: In Search of Mozart (special)
14:25 Hope Gap
15:40 The Wild Goose Lake
16:30 Hors normes
17:55 Farewell Paradise
18:45 System Crasher
19:50 Mijn Rembrandt
21:05 Parasite
21:55 De Nederlandse Filmnacht: Paradise Drifters (special)
Zaterdag 21 Mrt 2020
12:30 Parasite
13:00 Mrs Lowry and Son
14:55 The Great Composers: In Search of Mozart (special)
15:20 La Vérité
17:30 Hope Gap
17:50 The Lighthouse
19:35 Ema
20:00 Farewell Paradise
21:40 The Wild Goose Lake
21:55 The Kingmaker, Imelda Marcos
Zondag 22 Mrt 2020
12:00 System Crasher
12:30 Minuscule 2, het tropische avontuur
14:20 Emma
14:40 The Kingmaker, Imelda Marcos
16:45 Farewell Paradise
17:05 Mijn Rembrandt
18:40 1917
19:05 La Vérité
21:00 The Lighthouse
21:15 Ema
Maandag 23 Mrt 2020
18:20 Mrs Lowry and Son
18:50 La Vérité
20:15 Do The Right Thing (special)
21:00 Ema
Dinsdag 24 Mrt 2020
18:25 Hope Gap
18:55 The Wild Goose Lake
20:30 Sneak Preview 24 maart 2020
21:10 The Lighthouse
Woensdag 25 Mrt 2020
14:30 La Vérité
15:00 Spike en de Magische Steen
18:30 System Crasher
19:00 The Wild Goose Lake
20:50 Ema
21:15 1917