Zoekfunctie Filmhuis Bussum
No Good Men - met nagesprek

No Good Men - met nagesprek

Op zaterdag 19 september is filmmaker én hoofdrolspeler Shahrbanoo Sadat bij ons te gast voor een gesprek over haar nieuwe film ‘No Good Men’, mét na afloop speciale Afghaanse hapjes in het café, gemaakt door ‘local’ Afghanen.

No Good Men - met nagesprek
Deze film is toegevoegd aan je favorieten. Ga naar favorieten
Deze film is verwijderd uit je favorieten. Ga naar programma

Op zaterdag 19 september is filmmaker Shahrbanoo Sadat bij ons te gast voor een gesprek over haar nieuwe film ‘No Good Men’, de openingsfilm van het afgelopen Filmfestival van Berlijn. Sadat, die tegenwoordig in Duitsland woont, vertolkt zelf de hoofdrol in deze Afghaanse romantische komedie, waarvoor ze uit eigen ervaringen putte. Ze schreef het scenario samen met Anwar Hashimi, in de film haar tegenspeler Qodrat. Na de film gaan we met Sadat in gesprek en na afloop zijn er speciale Afghaanse hapjes in het café, gemaakt door ‘local’ Afghanen, in samenwerking met Versa Welzijn.

 
Over de film
2021, Afghanistan, vlak voor de terugkeer van de Taliban. Naru, de enige cameravrouw bij de belangrijkste tv-zender van Kabul, strijdt om de voogdij over haar driejarige zoon nadat ze haar man, een notoire vreemdganger, heeft verlaten. Ze gelooft dat er in haar land geen goede mannen bestaan, maar haar overtuiging wankelt als ze journalist Qodrat ontmoet.

Herkomst
Duitsland (2026)
Gesproken taal
Dari, Pasjtoe
Regie
Shahrbanoo Sadat
Met
Anwar Hashimi
Duur
103 minuten
Kijkwijzer

Trailer

Aanbevolen voor jou

Kom je
film kijken?